Dlaczego my?

Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową oraz zapewnia profesjonalne doradztwo podatkowe. Współpracują z nami zarówno jednoosobowe firmy, jak i spółki prawa handlowego, dla których wykonujemy pełną księgowość.

Nasze atuty to:

Elastyczność

Stale monitorujemy potrzeby i oczekiwania naszych partnerów, co pozwala nam na oferowanie cen i usług w zakresie rachunkowości i księgowości dopasowanych do Klienta.

Profesjonalizm

Nasz zespół tworzą osoby z wykształceniem kierunkowym, mogące pochwalić się certyfikatami, które potwierdzają zdobyte kwalifikacje. Mamy wieloletnie doświadczenie zawodowe i stale podnosimy swoje kwalifikacje w zakresie rachunkowości i księgowości poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach zawodowych. Jesteśmy także aktywnym członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Oszczędność czasu i środków finansowych

Profesjonalna obsługa księgowo-rachunkowa, jaką świadczy nasze biuro opiera się na poszanowaniu czasu i potrzeb Klienta. Nasze priorytety to terminowość, rzetelność i odpowiedzialność. Powierzone nam rozliczenia księgowe pozwalają zmniejszyć koszty związane z zatrudnieniem pracownika księgowego. Jedyny Państwa koszt to wartość usługi wykonanej przez nasze biuro rachunkowe.

Pomoc i partnerstwo

Naszym Klientom zapewniamy szeroki wachlarz usług doradczych: udzielanie porad i wsparcia oraz konsultacje w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej i rozliczeń podatkowych. W oparciu o udzielone pełnomocnictwa reprezentujemy naszych partnerów przed urzędami.

Bezpieczeństwo i poufność

Zgodnie z obowiązującym prawem Biuro Rachunkowo-Księgowe PERFECT PROFIT jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo-księgowymi. Poufność zapewniamy poprzez ograniczenie dostępu do danych Klientów jedynie do wybranych osób z firmy Klienta i pracowników PERFECT PROFIT, które go obsługują.

Nowoczesne technologie i usługi online

Nasze biuro rachunkowo-księgowe stawia na nowoczesne narzędzia pracy. Korzystamy z najnowszej wersji oprogramowania CDN Optima.

Obieg dokumentów

Nasi klienci mogą sami wybrać sposób dostarczenia dokumentów: poczta, kurier, e-mail, fax, odbiór w siedzibie firmy. Na życzenie odbieramy dokumenty we wskazanym przez Klienta miejscu i czasie.

Atmosfera

Życzliwość, optymizm i uśmiech towarzyszą nam każdego dnia i stanowią fundament partnerskich relacji z naszymi Klientami.